سرامیک و کاشی واردتی

شرکت پارسیان تجارت با سالها تجربه در امر واردات انواع کاشی و سرامیک بالاخص سرامیک استخری در طرح های بسیار متنوع و همچنین کاشی های  سرویس ، حمام و سونا فعالیت گسترده ای دارد.

با وجود تولید گسترده سرامیک و کاشی در ایران باز هم کالاهای ایتالیایی و نمونه مشابه چینی با هزاران مدل و تنوع مختلف جایگاه خود را حفظ کرده و مشتریان خاص خود را دارد ، جدا از مقایسه کیفیت این محصولات با هم نوآوری و تنوع هر روزه توسط انواع شرکت های چینی باعث محبوبیت و درخواست زیاد آن شده است.

سرامیک های ایتالیایی دارای بهترین کیفیت و تنوع بسیاری می باشند این سرامیک ها بسته به نوع کاربری آن تقسیم بندی شده و  ضد خش، ضد لک ، مقاوم در برابر اسید، لعاب دار و مات  می باشد.

سرامیک های ایتالیایی و اسپانیایی به دلیل قیمت بالای آن تنها می توان در پروژه های بسیار خاص  مورد استفاده قرار گیرند.

حال این شرکت با همکاری کارخانه جات ترکی و برندهای بسیار مرغوب چینی نمونه های کاملاً مشابه با قیمت بسیار مناسب تر را به مشتریان نمونه خود در امر طراحی و اجرای پروژه های لوکس معماری ارائه کرده با نمونه اصلی ایتالیایی و اسپانیایی تفاوتی ندارد .

شرکت پارسیان واردات سرامیک بسیاری از پروژه های لاکچری را برعهده دارد.

سرامیک های مختلفی از جمله:

سرامیک امپرادور

سرامیک پرسلانی کریستالی

سرامیک پرسلانی لعاب دار و غیر لعابی

sicis سرامیک

شرکت پارسیان با دارا بودن پرسنل در دبی ، ترکیه  و چین به راحتی اقدامات لازم جهت ثبت سفارشات با قیمت و طرح دلخواه مشتریان را انجام داده و در سریع ترین تایم ممکن محصولات را با بهترین کیفیت و بسته بندی به مشتریان ارائه می کند.